www.cvonline.hu

Karbantartó villamosmérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1060146

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Komárom-Esztergom megyében működő gyártóegységükbe keresünk jelenleg Karbantartó villamosmérnök kollégát.

Feladatok:

- Üzemi karbantartási feladatok koordinálása
- Üzemi karbantartás tervezés
- Külső kivitelezők munkájának koordinálása, segítése
- Tartalék berendezések és alkatrész bázis biztosításának segítése
- Karbantartási tevékenység elemzése, javaslattétel javító tevékenységre
- Fejlesztések megtervezése, dokumentációk elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnök végzettség
- kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
- Min. 1 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen
- Karbantartási irányultság, érdeklődés
- Gyakorlatias, határozott, önálló- és csapatmunkára egyaránt képes személyiség

Amit kínálunk:

- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a