www.cvonline.hu

Karbantartó villamosmérnök - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 70 napja lejárt

Pozíció leírása:

Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése;
Javítások tervezése, szervezése, ellenőrzése és felügyelete;
TPM dokumentációk készítése, követése, napra készen tartása;
Statisztikák készítése, elemzése, intézkedési tervek készítése;
Együttműködés a karbantartó személyzettel, munkájuk támogatása, koordinálása elsősorban műszaki-villamos szempontból;
Aktív részvétel a fejlesztési, javítási munkákban, villamos tervezési, PLC-, robotprogramozási feladatok végrehajtása.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség;
Legalább 2- 3 év villamosmérnöki tapasztalat;
Épület- és technológiai kiszolgáló berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
PLC-vezérelt berendezések alapszintű ismerete;
Ipari robotok karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
Szenzoros ismeretek (méréstechnika és szenzorok ismerete);
Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban (további tanulási hajlandóság);
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés;
Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság;
Jó problémamegoldó képesség.

Előny:

Hajtásszabályozásban szerzett tapasztalat
Hidraulikus és pneumatikus rendszerekben jártasság
AutoCAD ismeretek

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/ 615-35-78

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Jó problémamegoldó, önállóan és csapatban is kiválóan tud dolgozni.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Bejárás 100%-os támogatása
Multinacionális környezet
Hosszútávú munkalehetőség
Világszínvonalú technológiák elsajátítása
Fejlődési és előrelépési lehetőség

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Berendezések rendelkezésre állá...
Tata, Tatabánya

Gyártástámogató mérnök (Komárom-Esztergom megye)

Pozíció leírása:A fröccsöntő gépek műszaki, tec...
Esztergom

Projekt vezető | Project manager - Komárom - Esztergom megye

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom