www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (HF 11-7824)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK
 (HF 11-7824)

 pozícióba

 Feladat

  • Automatizált gyártóberendezések javítása, karbantartása,
  • PLC programok fejlesztése,
  • Eseti meghibásodások elhárítása,
  • Dokumentációk és tervek készítése, aktualizálása,
  • Beszerzési folyamatban való részvétel (ajánlatok bekérése, megrendelések lebonyolítása).

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat (karbantartás, PLC programozás, ipari automatizálás területén).
  • Előny: angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatási csomag,

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Vas megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7824"- es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Munkavégzés helye Vas megye
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vas