www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 750460
lejárt
Tech People FEJLÉC

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó amerikai tulajdonú multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk esztergomi székhelyére keresünk

Karbantartó villamosmérnök

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Gyártórendszerek és kiszolgáló eszközök eseti és tervezett karbantartásának szervezése
  • Eseti és tervezett karbantartó személyzet szakmai támogatása
  • Hibajelentések követése, javaslattétel gép állásidők csökkentésére
  • Új eszközök, tartalék alkatrészek beszerzésének előkészítése, követése, segítségnyújtás a beszerzésben
  • Új eszközök üzembe helyezése, installálása
  • Támogatás új beruházás/tender esetén
  • Gépátalakítások, javító intézkedések előkészítése, bevezetése
  • Tartalék alkatrészek nyilvántartásának gondozása.

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök, automatizálási szakmérnök végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerismeret
  • Automatizált termelőüzemben eltöltött 1-3 éves karbantartási tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Épületgépészeti rendszerek és rendszerelemek ismerete (sűrített levegő, vákuum)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Internet)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • PLC programozási ismeretek (preferáltan Siemens)
  • Vezérléstechnikai rendszerek hardware és software.

Előny:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • CAD szoftverek ismerete (AutoCAD)
  • Erősáramú berendezések ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Melegétkezési támogatás
  • Karácsonyi prémium
  • Ingyenes nyelvoktatás és sportolási lehetőség

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730 2546
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Esztergom