www.cvonline.hu

Karbantartó üzemeltető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Energetikai berendezések üzemeltetésével foglalkozó, budapesti székhelyű cég
keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Melegvíz termelő kazán üzemeltetése, kisebb karbantartási feladatok önálló elvégzése. Az üzemeltetéssel és karbantartásokkal kapcsolatos feladatok, események dokumentálása.
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, hibás alkatrészek cseréje, javítása.
  • Meghibásodás esetén a hibaelhárítás megkezdése illetve a szerviz tájékoztatása.
  • A szerviz munkájának támogatása.

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • pontos munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • rugalmasság (ügyeleti munkavégzés)

Előny:

  • kazánfűtő végzettség,
  • hegesztő gyakorlat,
  • műszerész ismeretek,
  • hidraulikus rakodó jogosítvány (4511)
  • lehetőleg Észak-Pesti lakcím, mert ügyelet esetén szükséges lehet a helyszíni hibaelhárítás mielőbbi megkezdése

Munkavégzés helye:

  • Budapest IV. ker

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest IV. kerület
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest