www.cvonline.hu

Karbantartó technológus

Régió:

Hajdú-Bihar

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 775428
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk debreceni telephelyére keresünk karbantartó technológusokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Elektronikai panelek mérése, hibakeresése
  • Járművek mechanikus szerkezeti elemeinek karbantartása
  • Fék, kormány, és egyéb részek szerelése, karbantartása

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok értelmezése, rajzolvasási képesség, készség,
  • A járművek mechanikus szerkezeti elemeinek ismerete
  • Elektromos rajzok ismerete
  • Fék, kormány, és egyéb részek szerelésében való jártasság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kezdeményező, egyedül is hatékonyan dolgozó személyiség
  • Csapatban való hatékony együttműkö képesség
  • Adaptációs képesség ( változásokhoz való alkalmazkodás és egyéni szituációk rugalmas kezelése)

Előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • angol nyelvű szakmai rajzok olvasásának képessége
  • önálló gondolkodás, hibakeresési képesség, készség

Juttatások:

  •  hosszútávú elhelyezkedési lehetőség
  •  átlagbéren felüli jövedelmezés

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz feltöltésével, bruttó bérigény megjelölésével a regisztrációt követően, Link megjelenítése weboldalon teheti meg.