www.cvonline.hu

Karbantartó technológus

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1025605

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, a meghibásodott berendezések szakszerű javítása a termelés minőségének jobbítása és a gépek élettartamának növelése érdekében.
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása
  • Preventív karbantartás elvégzése.
  • Gépek telepítése, installációja, gépek jó állapotának megőrzése.
  • Tartalékalkatrész-igények bejelentése.
  • A munkavédelmi kondíciók ellenőrzése.
  • Felelős a gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetéséért.
  • A gyártás folyamatosságának technikai biztosítása.
  • Folyamatos kapcsolat a műszakvezetővel, a felmerülő problémák megoldása.
  • A gyártástechnológiai ismeretek folyamatos bővítése, nyomon követése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3-5 év vezérléstechnikával, PLC vezérelt gépek üzemeltetésével és karbantartásával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Jó csapatjátékos, de önállóan is tud dolgozni
  • Műszakos munkarend (2 vagy 3 műszak) vállalása

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zalaegerszeg