www.cvonline.hu

Karbantartó technikus/mérnök

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1053742
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég dél-budapesti telephelyére keresünk kollégát karbantartó technikusi munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A gyár területén lévő gépek és a hozzájuk tartozó programok telepítése, karbantartása és szervizelésének vezetése
  • Időszakos tervszerű karbantartások elvégzése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel
  • A cég dolgozóinak oktatása a megadott géptípusoknak megfelelően
  • Szakmai tanácsadási feladatok az ügyfelek felé
  • A folyamatok dokumentációja, az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása

Elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését várjuk
  • Technikusi vagy felsőfokú végzettség egyaránt megfelelő gépészeti vagy villamossági területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • CAD-ismeret/használat

Amit kínálunk

  • A cég 100%-ban téríti a munkábajárás (üzemanyag) költségét
  • Nemcsak az íróasztal mögött, hanem a munkaterületen is nagy szabadság
  • Szakmai feladatvégzés egy 7 fős csapat tagjaként

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, hogy küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre, vagy keressen minket a +36-70/452-3196-os telefonszámon.

Kategória
Mérnök / Műszaki