www.cvonline.hu

Karbantartó Technikus

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Műanyag termékeket gyártó középvállalat keres saját fejlesztésű automata szerelőgépek folyamatos üzemeltetéséhez, karbantartási munkák elvégzéséhez munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • szerelőautomaták (célgépek) rendelkezésre állásának, üzem-képességének biztosítása
  • gépmegállások okainak önálló hibafeltárása és javítása
  • tervezett karbantartási munkák elvégzése
  • fejlesztési javaslatok, javaslattétel a berendezések hibamentes működtetéséhez szükséges műszaki megoldásokra, fejlesztési megoldások kivitelezése
  • részvétel az új szerelőgépek fejlesztésében és beüzemelésében
  • két műszakos munkarend, szükség esetén hétvégi ügyelet

Elvárások:

  • középfokú végzettség, technikusi végzettség (szakirány: automatizálás, irányítás-technika vagy gépészet, mechanikai műszerész)
  • pneumatikai és hajtási ismeretek alkatrész rendező-adagoló berendezések alapos ismerete, szereléstechnológiai és szenzortechnikai ismeretek
  • karbantartási-üzemeltetési területen szerzett több éves tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés, kreativitás

Előnyt jelent:

  • műanyag fröccsöntés technológia ismerete
  • angol vagy német nyelvtudás
  • elektroműszerész ismeretek
  • hidraulikai ismeretek
  • hagyományos fémmegmunkáló gépek kezelésének ismerete

Amit nyújtunk:

  • korszerű munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület

Munkavégzés kezdete:

  • azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő