www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Különböző gyártógépek, berendezések és szerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása;
Műszaki hibák sürgősségi elhárítása;
Gépek rendszeres állapot felmérése;
Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése;
Segítségnyújtás az összeszerelési és javítási feladatokhoz.

Követelmények:

Középfokú v. technikusi végzettség
Gyártó cégnél szerzett min. 3 éves karbantartói tapasztalat

Munkavégzés helye:

Pápa vonzáskörzete, Veszprém megye
Helyek Veszprém
Veszprém
Pápa
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola