www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

  • A hirdetés 314 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • Hirtelen meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása műszakos munkarendben,
  • Adatgyűjtés megelőző és előrejelző karbantartásokhoz (terv szerinti mérések, ellenőrzések elvégzése),
  • Karbantartás felügyeleti rendszer (FMS) elsajátítása, használata,
  • TPM módszer elsajátítása, alkalmazása,
  • Részvétel az időszakos javításokban, felújítási munkákban

Elvárások:

  • Szakmunkás iskolai vagy magasabb műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen),
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete,
  • Műszaki érdeklődési kör,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás,
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség,
  • Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód,
  • Hasonló területen eltöltött minimum két éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő