www.cvonline.hu
Karbantartó technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.08.18.
Hirdetés azonosító: 959933
lejárt

Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partnercégünk munkavállalókat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Automatizált és hagyományos gyártóberendezések, gépek karbantartása, kezelése és üzemeltetése a gyártás területén,
  • A karbantartáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése,
  • Üzemzavar-, hibaelhárítás,
  • Terv szerinti (PM) ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása,
  • Segítségnyújtás berendezések le- és felszerelésénél és üzembe helyezésénél.

Elvárások:

  • Műszerész VAGY karbantartó végzettség,
  • Gyártó berendezések karbantartásában szerzett több éves tapasztalat,
  • WCM, 5S rendszerek szerinti munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság, csapatban való munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Ingyenes céges buszok az alábbi településekről: Budapest (Csepel), Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti,
  • Alapbéren felüli juttatások:

Műszakpótlékok,

Cafeteria-csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.