www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.31.
Hirdetés azonosító: 948447

Pozíció leírása / Job description

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Karbantartó technikus pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- Műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
- Műszaki hibák sürgősségi elhárítása
- Megelőző szerviz és karbantartás, rendszeres állapotfelmérés
- Szerviz-napló és jelentések készítése
- Műszaki rajzok olvasása , tervrajzok és alaprajzok szerkesztése
- Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség, mechanikai területen
- Hidraulikus és pneumatikus rendszerek kezelésében, feldolgozóipari környezetben szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására

ELŐNY:
- Ms Office és CAD program felhasználói szintű ismerete és műszaki rajzok olvasása (önálló rajzolás nem feltétel)
- Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a