www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.06.20.
Hirdetés azonosító: 942647

Pozíció leírása / Job description

Villamosok gyártásával foglalkozó spanyol partnercégünk részére keresünk kollégákat karbantartó technikus pozícióba budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- villamos szerelvények karbantartása (mechanikus és elektronikus területen egyaránt)
- műszaki módosítások végrehajtása
- tesztek elvégzése
- meghibásodott szerelvények javítása
- üzemzavar és hibaelhárítás

Elvárások:

- középfokú elektrotechnikai vagy mechanikai végzettség
- minimum 5 éves szakmai tapasztalat, ELŐNY: vasúti területen szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- több műszakos munkarend vállalása
- ELŐNY: társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- multinacionális környezet
- hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál

Munkavégzés: Magyarország, Budapest

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a