www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
KARBANTARTÓ TECHNIKUS
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

Az Alcoa-Köfém Kft. nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.

Az üzem jelenleg 210 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • A megelőző karbantartási tervekben szereplő feladatok végrehajtása
  • Hibaelhárítási, javítási tevékenység elvégzése a gyártóberendezéseken, állásidők csökkentése
  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében, meglévő berendezések felújításában
  • Kapcsolattartás, együttműködés a gyáregység más részlegeinek illetékes munkatársaival a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében
  • Karbantartási dokumentációk vezetése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú Elektrotechnikusi vagy Vezérléstechnikai végzettség
  • SIEMENS S7 300, Omron programozási ismeret
  • Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős műszaki – gépészeti – villamossági ismeretek (Pneumatika, Szenzortechnika stb.)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:

  • EPLAN, ProTool, WinCC Flexible felhasználói szintű ismerete
  • Omron PLC felhasználó szintű ismerete
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Érintésvédelmi szakvizsga
  • Angol nyelv ismeret

        A munkavégzés helye Nemesvámos.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy önéletrajzát küldje el az alábbi címre: Alcoa-Köfém Kft. HR Szervezet 8248 Nemesvámos, Dózsa György u. 2/A.
E:mail:  E-mail cím megjelenítése

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal