www.cvonline.hu
Karbantartó technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.12.15.
Hirdetés azonosító: 881347
lejárt

Győri multinacionális autóipari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártóeszközök és berendezések folyamatos, megbízható működésének biztosítása
  • Karbantartási tervek elkészítése és végrehajtása
  • Beszállítókkal történő egyeztetés, pótalkatrészekkel kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a németországi központtal
  • Anyagmozgató gépek (targoncák, emelőgépek) szervizelése, karbantartása
  • Szoros együttműködés a termeléssel

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (előny: mechatronikai végzettség)
  • Legalább 1-2 éves géptelepítésben, karbantartásban és javításban szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Mechatronikai ismeretek
  • PLC vezérlésben szerzett tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.