www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező műanyagipari partnercégünk számára keresünk

   munkatársat Nagyigmándra.

FELADATOK:

  • Megelőző karbantartás elvégzése kiadott utasítás alapján,

  • Műszakváltás szakszerű átadás/átvétele,

  • A termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése,

  • Gépek, szerszámok, segédberendezések ismerete, folyamatos felügyelete, szakszerű kezelése,

  • A termelés érdekében felmerülő feladatok elvégzése a műszakvezető utasítása alapján,

  • Az előírt munkavédelmi eszközök, ill. munkaruha viselése, és rendeltetésszerű használata,

  • Szükség esetén kisebb gépjavítások, takarítások elvégzése utasítás szerint,

  • Festék előkészítése, utántöltése az ehhez tartozó dokumentáció töltés.

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki középfokú végzettség,
  • Min. 1-2 éves szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntési területen, gyártó környezetben,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Amennyiben felkelltette az érdeklődését a pozíció kérem küldje át az önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre magyar nyelven vagy hívja a 96/519-295.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő