www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari partnerünk keres munkavállalókat

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • készletkezelés a géppark és az épületek számára (pótalkatrészek kezelése)
  • épületenergetikai berendezések figyelemmel kísérése
  • javaslattétel kidolgozása megelőző és javító intézkedésekre

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség és műszaki beállítottság
  • energetikai ismeretek
  • MS Office Excel ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtani tudunk:

  • egyműszakos munkarend (08:00-16:30)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • bérezés megegyezés alapján
  • cafetéria juttatás
  • munkába járás támogatása
  • dolgozói ajánlói program, amelynek keretében 60000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/510-0670-es telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014