www.cvonline.hu
Karbantartó technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.15.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1178656

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártó gépek és berendezések javítása, karbantartása
  • Állásidők csökkentése
  • Új gyártóberendezések telepítése, beüzemelése
  • Meglévő berendezések felújítása
  • A megelőző karbantartási feladatok végrehajtása
  • Karbantartási dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Elektrotechnikus vagy vezérléstechnikai végzettség
  • Siemens S7 300, programozási ismeret
  • Gépészeti, villamossági ismeretek

Előny:

  • EPLAN, ProTool, WinCC Flexible ismeretek
  • OMRON PLC ismeret
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Érintésvédelmi vizsga
  • Angol nyelvismerete

Amit nyújtunk:

  • Családias, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás és lakhatás támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.