www.cvonline.hu
Karbantartó technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1096350

Győri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektromos és mechanikai karbantartási feladatok elvégzése gépeken, berendezéseken, épületen
  • Részvétel a karbantartási tervek összeállításában
  • Hibakeresés, gépállások csökkentése, hatékonyságnövelés
  • Gépkezelők oktatása
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Dokumentációkezelés

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy automatizálási technikus végzettség
  • Villamos vagy mechanikai karbantartás területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • 3 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.