www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Több műszakos munkarend vállalással keresünk minőségorientált és jó problémamegoldó készségű kollégát autóipari beszállító partnercégünk számára az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az előírt munkautasítások, kezelési útmutatók szerinti biztonságos munkavégzés, a karbantartási utasításban szereplő napi/heti karbantartások elvégzése, dokumentálása.

  • Gyártósor hatékonyságának fejlesztése, a folyamatos gyártás biztosítása, javítások, hibaelhárítások, megelőző karbantartás végzése.

  • Megfelelő intézkedések alkalmazása programozási, mechanikai, elektromos, pneumatikus, hidraulikus eltérések esetén.

  • Gépkapacitás elemzése.

  • Gépek, berendezések, eszközök felkészítése hitelesítésekre, auditokra a Minőségügyi Vezetővel és a Minőségügyi Technikussal közösen.

  • Vonatkozó dokumentumok frissítése, nyilvántartása.

  • Technikusi raktár kezelése.

  • Részvétel a cég által szervezett tűz-, munka-, környezetvédelmi oktatásokon, programokon.

  • A vegyi anyagok előírásszerű tárolása, használata, biztonsági adatlapok ismerete.

  • A keletkező veszélyes és nem veszélyes hulladékok szelektív gyűjtése és tárolása, a környezetszennyezés megelőzése és az újrahasznosíthatóság érdekében.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség;

  • Angolnyelv tudás;

  • Termelő cégnél szerzett min. 3 éves tapasztalat, hasonló munkakörben;

  • Hegesztési ismeretek, vágás és forrasztás készségek;

  • Többműszakos munkarend vállalása;

  • MS-Office ismeret.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem;

  • Szakmai fejlődés, rendszeres továbbképzések;

  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra;

  • Stabil, nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.