www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1072558

A média iparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Eszközök és berendezések biztonságos telepítése a megállókba, javítási munkálatok elvégzése a vállalati előírások és irányelvek alapján
- Plakátok üvegeinek cseréje, ülőkék felhelyezése, csavarozása, karbantartása
- Utasvárók vitrinjeinek, reklámfelületeinek karbantartása

Elvárások:

- Technikusi minősítés a kapcsolódó területek valamelyikén (gépészet, műszerész/elektronikai végzettség)
- Budapesti helyismeret
- B kategóriás autóvezetői jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előny:
- C kategóriás jogosítvány
- Hegesztői, lakatos végzettség vagy tapasztalat
- Jó szervezői készség, önfegyelem
- Jó fizikum

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Kellemes munkahelyi környezet
- Barátságos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a