www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető, nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelésben lévő gépek javítása, karbantartása
  • Angol vagy német nyelvű javítási kézikönyvek, és műszaki rajzok értelmezése és gyakorlati alkalmazása
  • Meghibásodások vizsgálata, elemzése és dokumentációja. Jelentések készítése a szakmai vezetőség részére.
  • Karbantartások, átalakítások koordinálása együttműködve a szakmai vezetőséggel
  • Külső karbantartó cégek munkájának koordinálása
  • Munkaterületek megtervezése
  • Fejlesztési javaslatok megtétele

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (szerszámkészítő, esztergályos, ipari szerelő, villanyszerelő, stb.)
  • Legalább 3 éves tapasztalat karbantartásban, gyártási területen
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, elemzőkészség, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem,  magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el részünkre.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol