www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1007884

TIER1-es autóipari beszállító, gyártó partnerünkhöz keresünk jelenleg karbantartó technikus kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Gépek, berendezések, gyártósorok karbantartása, javítása
- Hibaelhárítások elvégzése
- Aktív részvétel a gépek, berendezések beüzemelésénél, telepítésénél
- Karbantartások dokumentálása IT rendszerben

Elvárások:

- Középfokú (elektronikai, műszerész, irányítástechnikai) végzettség
- Gyártásban szerzett releváns tapasztalat
- Pneumatikai ismeretek
- Műszakos munkarend vállalása
- B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

- Versenyképes jövedelem
- 13. havi fizetés
- cafeteria
- műszakpótlékok
- bóusz
- hosszú távú munkalehetőség

A pozíció kapcsán elérhető éves bér csomag szinten elérhető bruttó 3.900.000 Ft-tól.
Munkavégzés helye: Budapest