www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.07.02.

Pozíció leírása / Job description

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Karbantartó technikus pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- Műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
- Műszaki hibák sürgősségi elhárítása
- Megelőző szerviz és karbantartás, rendszeres állapotfelmérés
- Szerviz-napló és jelentések készítése
- Műszaki rajzok olvasása , tervrajzok és alaprajzok szerkesztése
- Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség, mechanikai területen
- Hidraulikus és pneumatikus rendszerek kezelésében, feldolgozóipari környezetben szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására

ELŐNY:
- Ms Office és CAD program felhasználói szintű ismerete és műszaki rajzok olvasása (önálló rajzolás nem feltétel)
- Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -