www.cvonline.hu

Karbantartó technikus (Referenciaszám: NB-692)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.12.02.
Hirdetés azonosító: 471221

Feladatok:

  • Gépek, gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése
  • Fejlesztő folyamatokban aktív részvétel
  • A vonatkozó munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő, géplakatos, gépszerelő, műszerész, stb.)
  • Termelővállalatnál karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása!
  • Szakmai igényesség
  • Kiváló problémamegoldó készség

Előny:

  • Technikusi végzettség (gépész- vagy elektrotechnikus)
  • Multinacionális háttér
  • PLC programozási ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Bejárási támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km-re)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel  önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-692-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigitta HR tanácsadónál a 20/911 57 56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., Adatvédelmi nyilvántartásba vételi szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő