Karbantartó Technikus (mérnöki végzettség előny) (INTS/11/13)

  • A hirdetés 563 napja lejárt

Debreceni partnerünk részére keresünk Karbantartó Technikus munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  •  Gépek karbantartása
  •  Napi szintű kapcsolattartás a termeléssel
  •  Karbantartási terv szerinti munkavégzés
  •  Hibák gyors és szakszerű javítása
  •  Megelőzési, karbantartási munkálatok végzése
  •  Műszaknaplók vezetése
  •  TPM rendszer támogatása, működtetése
  •  Részvétel az új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében

Elvárások:

  •  Gépész technikusi végzettség (mérnöki végzettség előny)
  •  Hidraulikai, pneumatikus rendszerek alapos ismerete
  •  2 műszakos munkavégzés
  •  Önálló munkavégzés
  •  Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Karbantartásban szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • LEAN ismeretek

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Béren kívüli juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol