www.cvonline.hu

Karbantartó technikus / Maintenance technician

  • A hirdetés 306 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

 Feladatok:

  • Gépmeghibásodások okainak feltárása és elemzése,
  • műanyagipari, festő és összeszerelő gépek, berendezések karbantartása, javítása,
  • megelőző karbantartási tevékenység kialakításában való részvétel és a meglévő folyamatok javítása a zökkenőmentes termelés érdekében,
  • az előkészítő karbantartási munkálatok elvégzése minden berendezésen, valamint az új gépek telepítésének gördülékeny végrehajtásának biztosítása,
  • termelési egységek közvetett és közvetlen támogatása gép,- terület- és épületkarbantartási feladatok tekintetében,
  • termeléshez közvetetten kapcsolódó anyagok nyomonkövetése, anyagigények leadása,
  • munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció vezetése, naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú gépipari, vagy villamosipari végzettség,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat gépkarbantartás területén multinacionális környezetben,
  • magas szintű elkötelezettség és kezdeményező készség.

Előnyt jelent:

  • Összeszerelő folyamatok ismerete (hegesztés, csavarozás, préselés, stb.),
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás irásban és szóban,
  • automata csavarozógépek javításában, kalibrálásában szerzett tapasztalat.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft. Takata út 1.
3515 Miskolc (Hungary)

http://Link megjelenítéseLink megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő