www.cvonline.hu

Karbantartó technikus (Győr környéke) Ref.szám: FE-1049

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 857903

Feladatok:

  • Részvétel az új gépek, berendezések beüzemelésében
  • A gyártóberendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • A tervezett karbantartások végrehajtása, valamint az ad-hoc hibák elhárítása
  • Részvétel a karbantartási utasítások elkészítésében
  • Pótalkatrészek adatbázisának karbantartása, készlet figyelés
  • Gépfejlesztési javaslatok tétele

Elvárások:

  • Technikus végzettség (elektronikai műszerész, automatizálási vagy mechatronikai technikus, gépésztechnikus végzettség)
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat karbantartóként automatizált (vagy részben automatizált) termelőüzemben
  • Géptelepítésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten
  • Megbízható műszaki rajz olvasás
  • PLC ismeret
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP ismeret preferált)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság

Előny:

  • Mérnöki diploma  (gépészmérnök, mechatronika vagy villamosmérnök)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • CAD ismeret (AutoCAD, SolidEdge, CATIA)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Külföldi betanulás
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye:

Győrtől 17 km

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat jövő év elején újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1049-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)