KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Gyártóberendezések telepítése, javítása)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1132435

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása.
  • Karbantartási tervek végrehajtása
  • Üzemzavarok elhárítása, gyártóberendezés meghibásodások megjavítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében való közreműködés

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalatok
  • Pneumatikai és elektronikai ismeretek
  • Autóipari beszállítónál, tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás, családbarát közeg
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Gyártóberendezések telepítése, javítása), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678