www.cvonline.hu

Karbantartó technikus (elektromos/gépész)

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Karbantartó technikus (elektromos/gépész) #316
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Feladatok:

  • Gyártósorok berendezéseinek és gépelemeinek gépészeti javítása, üzemeltetése és karbantartása
  • A keletkezett vezérléstechnikai és elektromos vagy gépészeti és gépgyártástechnólógia eredetű hibák azonnali. ill. rövid időn belüli elhárítása
  • A technológiai folyamatosságot befolyásoló hibák elhárítása, ellenőrzése, a termelésből kiesett munkaórák számának minimálisra csökkentése
  • Az előre meghatározott karbantartási tervnek megfelelően (TPM) karbantartási utasítás szerinti karbantartási feladatokat elvégzése
  • Gyártósori fejlesztések támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi végzettség (gépész és/vagy villamos területen)
  • Műszaki rajz ismerete
  • Elektronikai készülékek ismerete, üzemeltetésükben szerzett tapasztalat
  • Precíz, csoportorientált munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • Mechatronikai technikusi végzettség
  • Pneumatikai, hidraulikai szaktudás
  • PLC programozási és/vagy vezérléstechnikai ismeretek
  • Automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • Autocad, Inventor program ismerete és alkalmazása

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő