www.cvonline.hu

Karbantartó technikus (E01Kt)

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Karbantartó technikus

E01Kt

Nemzetközi hátterű autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk Karbantartó technikust Budapest vonzáskörzetébe.

Feladatok:

  • Gépmeghibásodások okainak feltárása és javítása;
  • CNC gépek, összeszerelő gépek karbantartása;
  • Tervezett karbantartási munkák elvégzése;
  • A karbantartási munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok maradéktalan ellátása;
  • Fejlesztési javaslatok kialakításában, kivitelezésében való részvétel.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, technikusi végzettség (szakirány: automatizálás, irányítástechnika vagy gépészet);
  • Alapszintű számítógépes ismeretek;
  • Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés;
  • Rugalmas, kiegyensúlyozott, megbízható személyiség;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • PLC, pneumatika, hidraulika ismeret (gépelemek, csapágyazás, hajtás, lineáris elemek);
  • Gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában;
  • 2D; 3D tervezőprogram ismerete (AutoCAD;CATIA);
  • Alapszintű angol nyelvtudás.

Egyéb információ:

  • Saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz!

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő