www.cvonline.hu
Karbantartó Technikus (Dunaharaszti)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.30.
Jelentkezési határidő: 2014.08.02.
Hirdetés azonosító: 829863
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Folyamatosan bővülő nemzetközi megbízónk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartó Technikus

Feladatok:
- Termelő berendezések üzembehelyezése, időszakos és eseti karbantartása
- A gyáregység és az iroda épület általános karbantartása
- Eseti meghibásodások kiküszöbölése, hibák elhárítása
- A belső és külső ”ügyfelek” napi igényeinek kiszolgálása, folyamatos tájékoztatása
- Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal, műszakvezetőkkel, esetleges segítségnyújtás a külső kivitelező személyeknek
- A szükséges gépalkatrészek raktárkészletének nyomonkövetése, dokumentálása, fogyó készlet-, esetleges hiány jelzése
- Folyamat fejlesztési tervek, igények kivitelezése
- A felettes illetve annak felettesei által kiszabott munka elvégzése a megfelelő képzés elvégeztével

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Kezdés: 2014.07.21.

Követelmények
- Elektromos, vagy gépész középfokú végzettség
- Pneumatika alapszintű ismerete
- Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- 3 műszak vállalása
- Alapszintű számítógépes ismeret
- Megbízható munkavégzés
- Lendületes, önálló, precíz munkavégzés
- Minimum alapfokú angol nyelvtudás