www.cvonline.hu

Karbantartó- szerelő Tatabánya

  • A hirdetés 443 napja lejárt

Karbantartó-szerelő - Tatabánya

Létesítmény-üzemeltetéssel foglalkozó részvénytársaság keres munkatársat háztechnikus munkakörbe, kellemes, modern környezetbe, tatabányai helyszínen.

Feltételek:

  • Épületgépészeti, villanyszerelői vagy gyengeáramú képzettség,
  • 3 év műszaki-, karbantartási gyakorlat
  • Felhasználói számítógépes ismeretek,
  • Befejezett tanulmányok,
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Azonnali munkába állás

Előny, de nem feltétel:

  • további szakvizsgák, jogosultságok, technikusi végzettség
  • kommunikációképes idegen nyelvtudás

Feladatok:

  • középületek helyszíni hibaelhárítása
  • gépek, berendezések, villamos eszközök, általános berendezések stb. ellenőrzése, karbantartása
  • műszaki ügyelet tartása
  • egyszerű jelentések, dokumentációk számítógépes készítése, továbbítása

Cégünk tevékenysége főként irodaházak, raktárbázisok, kereskedelmi épületek üzemeltetése.

Karbantartó kollégánk munkáját mobiltelefonnal, számítógéppel, kiváló eszközökkel segítjük.

Jelentkezését KIZÁRÓLAG fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címre (a pozíció megnevezésével a tárgymezőben).

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő