Karbantartó szakmunkás TIZO (Székesfehérvár, Hatvan, Budapest)

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV Zrt.

karbantartó szakmunkás TIZO

Helység
Székesfehérvár, Hatvan, Budapest

Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • karbantartási munkák végzése
  • épület-, építmény-, berendezéshibák javítása
  • szerszámok, eszközök tisztán tartása
  • munkaterület tisztán tartása
  • ellátja a munkavezetõi feladatokat, munkalap kitöltése

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakmunkás végzettség
  • technikusi végzettség vagy érettségi
  • 1 év szakmai gyakorlat

2016. október 21.

Bővebb felvilágosítást ad
Schmidtka Lászlóné 1/511-1664 / 01/16-64

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Székesfehérvár, Hatvan, Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Székesfehérvár, Hatvan, Pest