www.cvonline.hu

Karbantartó szakmunkás I. (ács-állványozó) – Szeged

  • A hirdetés 256 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Területi Igazgatóság Szeged
munkatársat keres

Karbantartó szakmunkás I. (ács-állványozó)
 (Szeged)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • elvégzi az ingatlankezelési, ingatlanüzemeltetési feladatokhoz tartozó karbantartási jellegű és szakma specifikus munkákat
  • végzi a MÁV Zrt. üzemeltetésében lévő épület-, építmény-, és berendezés-állomány tervszerű, megelőző, valamint szakma specifikus karbantartását
  • végzi az épület-, építmény-, berendezéshibák javítását
  • megóvja a személyes használatra kiadott szerszámok, eszközök állagát, és folyamatosan üzemkész állapotban tartja azokat
  • gépjármű vezetése, rendeltetésszerű használata, a kapcsolatos dokumentációk naprakész vezetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami középfokú szakmunkás végzettség, ács-állványozó szakma
  • B kategóriás jogosítvány
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • szakterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, a munkakör és a munkavégzési hely megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Csongrád
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő