www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ SZAKMUNKÁS (ÁCS, TETŐFEDŐ, KŐMŰVES)

  • A hirdetés 755 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

szegedi telephelyére felvételt hirdet

KARBANTARTÓ SZAKMUNKÁS

(ÁCS, TETŐFEDŐ, KŐMŰVES)

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:

Cégünk fő profilja komplex ingatlanüzemeltetési szolgáltatás nyújtása, amelynek keretében elsősorban a MÁV Csoport ingatlanjainak szakszerű üzemeltetését – karbantartás, zavar-hibaelhárítás, belső takarítás, külső környezet rendezése, zöldterületek kaszálása és gyomirtás a pályahálózaton, ingatlanok és vasúti szerelvények őrzése – valamint a vasúti ingatlanok gazdálkodásával kapcsolatos feladatokat látjuk el.

Főbb feladatok:

  • a szegedi szolgáltatási egységhez tartozó épületek, létesítmények karbantartása;
  • az épületek tetőszerkezetének karbantartásához kapcsolódó szakmunka végzése;
  • hibaelhárítási munkák végzése, üzemzavarok elhárítása;
  • a munkáltató megbízása alapján gépjárművezetés;
  • a munkáltató utasítása szerint készenléti szolgálat ellátása.

Követelmények:

  • szakirányú, ács - tetőfedő vagy kőműves szakmunkás bizonyítvány, illetve szakmákban való jártasság,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felelősségtudat, megbízhatóság,
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Szeged és vonzáskörzete

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:
az alábbi email címre várjuk.

A munkakör betöltésének várható kezdete: azonnal, megegyezés szerint.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő