www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ SZAKEMBERT KERESÜNK KECSKEMÉTRE

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2015.10.10.
Hirdetés azonosító: 964341
lejárt

Kecskeméti, támogató-inspiráló kultúrával rendelkező gyártóhoz keresek KARBANTARTÓ SZAKEMBERT.

Feladatok, felelősségek:

  • elektronikus, pneumatikus és hidraulikus berendezések tervszerű karbantartása (TPM!)
  • gyártóberendezések üzemeltetése
  • precíz dokumentáció
  • önálló, felelősségteljes hibamegelőzés és -elhárítás

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • villanyszerelői vagy elektroműszerész végzettség
  • előny: fröccsüzemi és/vagy erősáramú tapasztalat

fröccsüzemi és/vagy erősáramú tapasztalat

Ajánlatunk:

  • nemzetközileg is kiemelkedően teljesítő vállalatnál történő munkavégzés
  • versenyképes juttatási csomag
  • változatos feladatok, továbbképzések
Az önéletrajzokat ide küldheti: emodi.edit@dologido.hu.
INFO: 20/378 44 93.

Várom motivált szakemberek jelentkezését, akiket felelősségteljesen támogatok információim segítségével a pályázati folyamat során.
 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu