www.cvonline.hu

Karbantartó specialista

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.
A BorgWarner Emission Systems divízió magyarországi gyára egy hamarosan induló zöldmezős beruházás. Gyárunk a kipufogógáz visszavezetésének működéséhez szükséges szelepek, hűtők, csövek gyártásával foglalkozik, ami által  csökkentik a károsanyag-kibocsátást.
Jelenleg az első munkatársakat  keressük az újonnan induló gyáregységbe, akik a segítenek a szervezet alapoktól való felépítésében.

Folyamatosan bővülő csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Napi karbantartás elvégzése, dokumentálása,
  • Megelőző karbantartás elvégzése és dokumentálása a TPM karbantartási terv alapján,
  • PLC vezérelt berendezések karbantartása, javítása,
  • Gépbeállítás – és annak dokumentálása – a termelési terv alapján,
  • Karbantartási utasitások elkészitésében való aktiv részvétel,
  • Ipari robot üzemeltetés,
  • Üzemzavar elhárítása, dokumentálása,
  • A termelésben részt nem vevő berendezések üzemeltetése,
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységekben való részvétel

Elvárások:

  • szakirányú műszaki technikusi végzettség,
  • Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat,
  • Termelőgépek napi, heti, havi karbantartásának elvégzésében való jártasság,
  • TPM ismeret,
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek általános ismerete,
  • Gépek automatizálásában és hibakeresésben szerzett tapasztalat,
  • PLC rendszerek alapos ismerete, alapvető programozási ismeretek (Siemens),
  • Karbantartási és kezelési utasítások elkészítésében szerzett tapasztalat,
  • Karbantartási szoftver üzemeltetésének gyakorlata,
  • LEAN szemléletű gondolkodás,
  • MS Office programismeret,
  • 5S tevékenységek ismerete,
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • Kreativitás és nyitottság az újra.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Kollár Viktória, HR koordinátor
BorgWarner Oroszlány Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő