www.cvonline.hu

Karbantartó specialista

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. intelligens rendszereket gyárt összkerékmeghajtású gépjárművekbe. Az újonnan épülő oroszlányi gyárunkba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Napi karbantartás elvégzése, dokumentálása,
  • Megelőző karbantartás elvégzése és dokumentálása  a TPM karbantartási terv alapján,
  • PLC vezérelt berendezések karbantartása esetleges javitása,
  • Gépbeállítás – és annak dokumentálása – a termelési terv alapján
  • új berendezés tervezése, kivitelezése, a hozzá tartozó dokumentáció elkészitése
  • Karbantartási utasitások elkészitésében való aktív részvétel
  • Ohrman gyártórobot üzemeltetése
  • Üzemzavar elhárítása, dokumentálása
  • A termelésben részt nem vevő berendezések energiamentesítése
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységekben való részvétel.

Elvárások:

  • szakirányú műszaki technikusi végzettség
  • Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Termelőgépek napi, heti, havi karbantartásának elvégzésében való jártasság
  • TPM ismeret
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek általános ismerete
  • Gépek automatizálásában és hibakeresésben szerzett tapasztalat
  • PLC rendszerek alapos ismerete, alapvető programozási ismeretek
  • Karbantartási és kezelési utasítások elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Karbantartási szoftver üzemeltetésének gyakorlata
  • LEAN szemléletű gondolkodás
  • MS Office programismeret
  • 5S tevékenységek ismerete
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • Kreativitás és nyitottság az újra.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Bondor Renáta, Kiválasztási munkatárs