www.cvonline.hu
Karbantartó (Referenciaszám: PJ3197)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.08.01.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 865067
lejárt

Győrben működő élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

KARBANTARTÓ

Feladatok:
- A gyártósoron lévő gépek és berendezések beállítása
- Karbantartási és megelőző karbantartási munkák elvégzése
- Műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása
- A gyártósorok indulásának és a takarításra való előkészületek elősegítése
- A termékekre vonatkozó minőségbiztosítási előírások betartása

Elvárások:
- Szakirányú középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Hidraulikus és pneumatikus vezérlési ismeretek
- Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat

Előny:
- Élelmiszeriparban és csomagolásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- Nemzetközi vállalati kultúra
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Győr-Moson-Sopron