www.cvonline.hu

Karbantartó-raktáros

  • A hirdetés 465 napja lejárt

munkakörbe tapasztalt munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • kézi és gépi anyag mozgatás-rakodás, csomagolás, raktári rend fenntartása,
  • kivitelezési helyszínen üzlethelyiség berendezésében való aktív részvétel,
  • gépjármű vezetés (B. kat. jogosítvány),
  • ingatlan körüli egyéb karbantartási- kertészeti- és takarítási munkák végzése.

Egyéb:

  • főállású munkakör, stabil díjazás.

Előny:

  • villanyszerelői vagy asztalos végzettség, targonca jogosítvány (gázüzem).

Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Jelentkezés: fényképes fizetési igényt is tartalmazó önéletrajz megküldésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő