www.cvonline.hu

Karbantartó Raktáros

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 956192
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagok beazonosítása leíró adatok, jelölések, cikkszámok, méret, stb. alapján, ezek összevetése a csomaglistával,   bevételezési bizonylattal, anyagmennyiségek megállapítása méret, súly, darabszám, stb. alapján
  • Kiválogatja, kipakolja, megtisztítja és előkészíti az anyagokat a tárolásra
  • Vegyianyagok előkészítése, a vegyianyagratárból
  • Raktárkészletek szakmai igényeknek megfelelő polcterv alapján való fizikai átmozgatása
  • Alkatrészek polcon belüli átlátható elrendezése, rend fenntartása 5S szempontok figyelembe vételével
  • Polcok, tárhelyek igény szerinti felcímkézése (hétvégi anyagkeresés megkönnyítése érdekében)
  • Konszignációs raktárkészletek kezelése különös figyelemmel, rendszeres leltár és beszállítóval közös leltárok biztosítása
  • Készletek átmozgatása MXM-ban is, fizikai és időszakos leltár előre meghatározott módon, a készletpontosság fenntartása, leltárhiányok kezelése és kiírása ’Leltár’ lokációra, leltárhiány riportok megküldése a készletgazdának
  • Anyagok beazonosítása, kiválasztása és kiadása raktárkészletről a karbantartásnak igényeik kielégítése végett, kitöltve a szükséges dokumentációt (pl.: kiadási lap, szerszámkönyv, stb.)
  • Hegesztőpisztoly- és hegesztőgép javítások logisztikájának biztosítása és a kiszállítási dokumentációk kiállítása, átvételi bizonylatok tárolása
  • Javításra kiszállítandó anyagok logisztikája, csomagolása és dokumentációja (kiszállítási engedély)
  • Kan-Banok töltése heti rendszerességgel, a felhasználások figyelése
  • Hétvégi PM anyagigények kigyűjtése és összekészítése a PM lokátorra
  • Betartja az alapvető előírásokat, szabályokat beleértve a biztonsági előírásokat
  • A raktározási program használata, mely magába foglalja az adatbevitelt, illetve a lekérdezést
  • Gépek kezelése: villástargonca, személyemelő, stb.
  • Aktivan részt vesz a gyár által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti tevékenységét, ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről munkahelyi vezetőjét vagy a gyár KEM osztályát
  • Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban vagy írásban megbízza.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább egy éves raktári tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Alapfokú számítógépismeret (MS Office)
  • Gyakorlat raktározás rendszerrel
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Csapatszellem
  • Tanulásra nyitott
  • Rugalmas
  • Jól viseli a stresszt

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.