www.cvonline.hu

Karbantartó raktáros

  • A hirdetés 120 napja lejárt

RB más: az elég jó itt nem elég.

RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában. Naponta 60 országban a legjobb emberekkel azon dolgozunk, hogy a megszokások helyett, hatékonyabb megoldásokat találva, egészségesebb és            boldogabb otthonokat teremtsünk.  Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte – köztük olyan ismert     nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Fnish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója. A londoni tözsdén   is jegyzett vállalatunk folymatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegörző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?

Jelentkezzen a tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 900-1100 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk kollegákat:

Főbb feladatok:

  • Beszállítókkal való együttműködés
  • Raktárkészlet naprakészen tartása
  • Alkatrészek megrendelése
  • Karbantartási dolgozók munkájának a segítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség előny
  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Office programok felhasználói ismerete

Amit biztosítunk:

  • Stabil hátterű vállalat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.
Tel: +36 34 513 770

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű