www.cvonline.hu

Karbantartó PLC Technikus T07kpt

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Karbantartó PLC Technikus

T07kpt

Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Karbantartó PLC Technikus munkatársat.

Feladatok:

  • A megelőző karbantartási tervekben szereplő feladatok végrehajtása;
  • Hibaelhárítási, javítási tevékenység végzése a gyártóberendezéseken;
  • Részvétel a karbantartási és a gyártási folyamat mérőszámainak (KPI) rendszeres elemzésében, a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozásában;
  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében;
  • A gyártósorokra érkező új termékek bevezetésének támogatása technikai, műszaki oldalról;
  • Kapcsolattartás, együttműködés a gyáregység más részlegeinek illetékes munkatársaival a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében;
  • Karbantartási dokumentációk vezetése;
  • Gyártóberendezések szoftvereinek napra készen tartása, javítása, archiválása.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Középfokú Elektrotechnikusi, Villamosipari vagy Vezérléstechnikai - végzettség;
  • SIEMENS S7 300 programozási ismeret;
  • Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Word, Excell);
  • Erős műszaki – gépészeti – villamossági ismeretek (Pneumatika, Szenzorika, stb.);
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó probléma megoldó kézség;
  • Nagyfokú rugalmasság;
  • Három műszakos munkarend vállalása;
  • Hétvégi készenléti rendszer vállalása;
  • Csapatszellem.

Előny:

  • SIEMENS STEP5, ProTool, WinCC Flexible 2008, TIA Portal felhasználói szintű ismerete;
  • IEC 61131-3 programozás ismerete;
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány;
  • Érintésvédelmi szakvizsga;
  • Alapfokú német / angol nyelvtudás.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő