www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MŰSZERÉSZ

  • A hirdetés 728 napja lejárt

A nemzetközi háttérrel rendelkező MIVISA Hungary Kft. a tatabányai ipari parkban működő telephelyére munkatársat keres a következő pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata üzemű gépsorok rendelkezésre állásának biztosítása,
  • karbantartási tervek készítése,
  • megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése
  • gyártás felügyelete, hibaelhárítás
  • elektromos alkatrész felhasználás kontrollálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • automatizálási vagy ipari elektronikai végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Siemens, OMRON PLC-ismeret
  • automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat előny
  • karbantartási utasítások és tervek készítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

A fényképes jelentkezéseket az alábbi e-mail címre kérjük.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő