www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MŰSZERÉSZ

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Magyar tulajdonú gyógyszeripari Kft pilisborosjenői telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Berendezések üzemeltetésének biztosítása
  • Berendezések vezérléstechnikai elemeinek  rendszeres ellenőrzése, technológiai problémák elhárítása
  • A gyártósorokon történő beavatkozások előírásszerű dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektrotechnikai, mechanikai, vagy mechatronikai műszerész végzettség
  • PLC/PC programozási ismeretek
  • pneumatikai rendszerek ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • szakmai gyakorlat

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Tisztatéri technológia megismerése
  • Gyógyszeripari gyártástechnológia megismerése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: 2097 Pilisborosjenő, Ady Endre u. 1

Jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével és bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő