www.cvonline.hu

Karbantartó műszerész (Somogy megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.07.31.
Hirdetés azonosító: 953454
lejárt

Megbízónk Somogy megyei telephellyel rendelkező, német tulajdonú nagyvállalat, mely évek a térség legnagyobb munkáltatójaként tevékenykedik nemzetközi szinten. Csapatuk további bővítése céljából keresnek munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó műszerész

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Gépek, berendezések állapotának felügyelete
  • Szükség esetén hibaelhárítás
  • Villamos és pneumatikus egységek javítása
  • Gépbeállítások elvégzése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, javítás céljából
  • Részvétel új termékek, technológiák bevezetésében

Elvárások:

  • Műszerész végzettség (elektronikai vagy mechatronikai)
  • Felhasználói számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Alapszintű nyelvismeret: német vagy angol
  • Termelésben szerzett karbantartási tapasztalat

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi színvonal
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Széles körű juttatási csomag prémiumokkal, cafeteria-val, versenyképes fizetéssel

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük továbbítsa pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Pályázata beérkezését követően telefonon felvesszük a kapcsolatot pályázóinkkal és pozitív elbírálás esetén személyes találkozót szervezünk partnerünkhöz.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu