www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MŰSZERÉSZ (7111)

  • A hirdetés 854 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. tatabányai megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Karbantartó műszerész

Elvárások:
•automatizálási vagy ipari elektronikai (technikusi vagy főiskolai) végzettség
•kommunikációképes angol nyelvtudás,
•Siemens, OMRON PLC-ismeret
•automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat előny
•karbantartási utasítások és tervek készítésében szerzett tapasztalat előnyt jelen
•gyakorlat: 3-5 év

Feladatok: (Főbb Feladatok)
•Automata üzemű gépsorok rendelkezésre állásának biztosítása,
•karbantartási tervek készítése,
•megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése
•gyártás felügyelete, hibaelhárítás
•elektromos alkatrész felhasználás kontrollálása

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafeteria

Megbízónk profilja:
•Nemzetközileg ismert és elismert csomagolóanyag beszállító. Fő tevékenységünk: Fémipari csomagolóanyag gyártás

Munkavégzés helye:
•Tatabánya, Ipari park

Munkaidő:
•2 vagy 3műszakos munkarendben (napi 8-12 óra)

Munkába állás időpontja:
•Azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/3820-926; 70/38-46-257;

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857