www.cvonline.hu

Karbantartó - műszakvezető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.19.
Hirdetés azonosító: 877036

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég, mely folyamatos bővülésének köszönhetően Kecskemétre Műszakvezető pozícióba keres munkatársat karbantartási területre.

Feladatok:

- Karbantartási-vezető és üzemmérnökök támogatása
- Részvétel a járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásának (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavar-elhárítás, helyreállítás) kidolgozásában és megvalósításában
- Műszakban dolgozók személyzeti vezetése
- A berendezések szükséges rendelkezésre állását biztosító karbantartás, üzemzavar-elhárítás és helyreállítás során való operatív segítségnyújtás
- A külső szolgáltatások felügyelete (irányítás/ellenőrzés)
- A karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozásában és gondozásában való részvétel
- A berendezések karbantartás-tervezési rendszerben használatos adatainak és előzményeinek összeállítása

Elvárások:

- Szakirányú közép-/felsőfokú végzettség
- Kommunikációképes német nyelvtudás
- Többéves szakmai tapasztalat ipari termelőberendezések karbantartásában vagy rendszerépítésében
- Többéves karbantartási vagy rendszerépítési szakmai tapasztalat
- Önállóság, mobilitás, rugalmasság és jó problémamagoldó készség

Amit kínálunk:

- Magas színvonalú technikai környezet
- Versenyképes jövedelem
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a